SHEEN PARK COLTS FIXTURES - 2019

U14 Middlesex League & Cup


Friday                     3/5                     Twickenham (H)             

Friday                   17/5                     Richmond (H)

Friday                   24/5                     Sunbury (H)

Thursday                6/6                     Indian Gymkhana (A) 

Thursday              13/6                     Twickenham (A)

By Sunday            23/6                     Richmond (H)  Middx Cup

Tuesday                25/6                     Richmond (A) 

Tuesday                  2/7                     Sunbury (A)

Friday                   12/7                      Indian Gymkhana (H)               


U13 Middlesex League & Cup


Thursday              18/4                      Richmond (A)  Middx Cup

Tuesday               30/4                      Teddington (A)

Thursday                9/5                      Sunbury (H)

Thursday              16/5                      Richmond (A)

Thursday              23/5                      Indian Gymkhana (A)

Thursday              13/6                      Teddington (H)

Thursday              20/6                      Sunbury (A)

Thursday              27/6                      Richmond (H)

Thursday                4/7                      Indian Gymkhana (H)                     


U13 Surrey (League & Cup)


Sunday                 28/4                      Leatherhead (H)

Sunday                 12/5                      Ashtead (H)

Sunday                 26/5                      Thames Ditton (A)

Sunday                   2/6                      Wimbledon (H)

Sunday                 16/6                      Spencer (A) 

Sunday                 23/6                      Richmond (H)

Sunday                 30/6                      Esher (A)

Sunday                   7/7                      Spencer Girls (H)

Sunday                 21/7                      Stoke D’Abernon (A)

 

Cup: TBA



U12 Middlesex League & Cup


Monday                29/4                      Twickenham (H)

Thursday                9/5                      Wycombe House (A)

Monday                13/5                      Twickenham (H)  Middx Cup

Tuesday               21/5                      Barnes (A)

Monday                  3/6                      Kew (H)

Monday                10/6                      Twickenham (A) 

Monday                17/6                      Wycombe House (H)

Monday                  1/7                      Barnes (H)

Tuesday                 9/7                      Kew (A)                                              

                




  U11 Middlesex (League & Cup)


Wednesday           25/4                Wycombe House (H)  Middx Cup

Thursday                 2/5                Chiswick & Whitton (A)

Wednesday             8/5                Indian Gymkhana (H)

Thursday               16/5                Hampton Hill (A)

Wednesday           22/5                Ashford (H)

Friday                      7/6                Indian Gymkhana (A)

Wednesday           12/6                Barnes (H)

Tuesday                18/6                Hampton Hill (H)

Wednesday           26/6                Chiswick & Whitton (H)

Thursday                 4/7                Ashford (A)       

Wednesday           10/7                Barnes (A)


U10 Middlesex (League & Cup)


Tuesday               30/4                 Sunbury (H) 

Wednesday            8/5                 Teddington (A) 

Monday                13/5                 Twickenham (A) 

Tuesday               21/5                 Wycombe House (H)

Monday                27/5                 Gubby Allen Tournament

Wednesday            5/6                 Hampton Hill (A)

Tuesday                11/6                 HWR (H)

Wednesday          19/6                 Indian Gymkhana (A)

Tuesday               25/6                  Richmond (H)

Tuesday                 2/7                  Barnes (H)    

                             

U10 Surrey (League & Cup)


Sunday                 28/4                   Spencer Girls (H)

Sunday                   5/5                   Malden Wanderers (H)

Sunday                 12/5                   Spencer (A)

Sunday                 19/5                   Kingstonian (H)

Sunday                 26/5                   Barnes (A)

Sunday                   2/6                   Old Wimbledonians (A)

Sunday                   9/6                   Esher (H)

Sunday                 16/6                   Spencer Girls (A)

Sunday                 23/6                   Malden Wanderers (A)

Sunday                 30/6                   Spencer (H)

Friday                     5/7                   Kingstonian (A)

Sunday                 14/7                   Barnes (H)

Sunday                 21/7                   Old Wimbledonians (H)

Sunday                 28/7                   Esher (A)           

             
Cup: TBA

                    
U9 Middlesex/Surrey Friendlies        


TBA