SHEEN PARK COLTS FIXTURES - 2022

U19 – Middx T20 Trophy 

Friday                        17/6                        Hampton Hill (A)
Friday                        24/6                        Roehampton (A)
Friday                          8/7                        Brentham (A)           
Friday                        22/7                        Chiswick (H)            
Friday                          5/8                        Barnes (H)            
Friday                        12/8                        Hampton Hill (H)


U17 - Middx Youth Cup

Friday                        13/5                        Teddington Royals (A) 
Friday                        27/5                        Richmond Rangers (H)
Friday                        10/6                        Chiswick (H)   
Friday                          1/7                        Teddington Royals (H)  
Friday                        15/7                        Richmond Rangers (A)  
Friday                        29/7                        Chiswick (A) 


U17 - Div 2 & Cup

Tuesday                    17/5                        Wycombe House (A) CUP        
Thursday                   19/5                        Twickenham (H)           
Monday                     23/5                        Ashford (A)                  
Monday                     20/6                        HWR (H)                                  
Wednesday               29/6                        Wycombe House (H)             
Thursday                     7/7                        Kew (A)                         
Wednesday               13/7                        Hounslow & W (A)          


U15’S – Div 1 & Cup

Thursday                    14/4                        Hampton Hill (H) CUP     
Monday                      25/4                        Richmond (A)
Friday                           6/5                        Sunbury (H)          
Thursday                    12/5                        Teddington (A)        
Friday                         20/5                        Teddington Town (H)      
Wednesday                25/5                        Indian Gymkhana (A)  
Monday                      30/5                        Richmond (H)      
Tuesday                       7/6                        Sunbury (A)        
Monday                      13/6                        Indian Gymkhana (H)       
Friday                         17/6                        Teddington (H)     
Tuesday                      21/6                       Teddington Town (A)       

U14’S – Div 1

Thursday                   28/4                        Sunbury (H)                        
Friday                          6/5                        Hampton Hill B (A)           
Thursday                   12/5                        Twickenham (A)            
Tuesday                    17/5                         Kew (H)                        
Friday                        27/5                        Teddington (A)                      
Thursday                     9/6                        Indian Gymkhana (H)
Friday                        17/6                        Teddington Town (A)
Friday                        24/6                        HWR (H)                        
Thursday                   30/6                        Hampton Hill (H)
          


U13’S – Div 1 and Cup

By                             27/4                        Teddington (A)  CUP
Wednesday              27/4                         Richmond (A)                      
Thursday                    5/5                        Kew (H)                        
Thursday                  12/5                        Sunbury (A)                       
Wednesday              18/5                        Wycombe House (A)           
Thursday                  26/5                        Barnes (H)                      
Tuesday                   31/5                        Richmond (H)                     
Wednesday                8/6                        Kew (A)                                   
Thursday                  16/6                        Sunbury (H)                        
Thursday                  23/6                        Wycombe House (H)            
Tuesday                   28/6                        Barnes (A)                        


U12’S – Div 1

Thursday                 28/4                        Richmond (A)                        
Monday                     2/5                        Sunbury (H)                       
Monday                     9/5                        Indian Gymkhana (H)
Thursday                 26/5                        Teddington (A)                        
Wednesday               1/6                        Richmond (H)                      
Friday                      10/6                        Sunbury (A)                       
Wednesday             15/6                        Indian Gymkhana (A)
Monday                   27/6                        Teddington (H)                        

U12’S (Surrey League)

Sunday                        1/5                        Richmond (A)           
Sunday                      22/5                        Thames Ditton (H)
Sunday                      29/5                        East Molesey (A)
Sunday                        5/6                        Spencer (H)                   
Sunday                      12/6                        Esher (A)                       
Sunday                      19/6                        Old Rutlishians (H)
Sunday                      26/6                        HWR (A)                        
Sunday                        3/7                        Ewell (H)    
                   


U11’S – Div 1 & Cup

Sunday                      24/4                        Hurlingham (A)                        
Monday                       2/5                        Wycombe House (A)
Tuesday                      3/5                        HWR (H) CUP                       
Wednesday               11/5                        Kew (H)                       
Wednesday               18/5                        Sunbury (H)                       
Wednesday               25/5                        Richmond B (H)                      
Monday                       6/6                        Indian Gymkhana (A)
Tuesday                    14/6                        Teddington (A)                        
Tuesday                    21/6                        Richmond (A)
                      


U11 GIRLS – Seaxe Softball Group A

Thursday                  12/5                         Chiswick (A)                        
Thursday                  19/5                         Ealing (A)                        
Saturday                   21/5                        Shepherd’s Bush (H)
Sunday                     29/5                        Sunbury (A)                     
Saturday                   11/6                        Chiswick (H)                       
Monday                    20/6                        Shepherd’s Bush (A)
Saturday                  25/6                        Sunbury (H)                       
Wednesday                6/7                        Bushy Park Girls (A)
Saturday                    9/7                        Ealing (H)                        
Saturday                  16/7                        Bushy Park Girls (H)


U10’S – Div 2 & Cup

Tuesday                     3/5                         Mormead (A)            
Monday                      9/5                        Twickenham (A)
Monday                    16/5                        Hampton Hill (H)
Wednesday              25/5                        Barnes (A)                              
Tuesday                     7/6                        HWR (H)            
Wednesday              15/6                        Kew (A)                        
Tuesday                   21/6                        Ashford (H)            
Tuesday                   28/6                        Richmond B (H)            

NOTE: Gubby Allen date to be advised.


U10’S (Surrey League)

Sunday                        1/5                        Richmond (A)                       
Sunday                        8/5                        Ham & Petersham (H)
Sunday                      15/5                        Malden Wanderers (A)
Sunday                      29/5                        Cheam (H)                       
Sunday                        5/6                        AJ Academy (A)           
Sunday                      12/6                        Weybridge (H)                      
Sunday                      19/6                        Esher (A)                       
Sunday                      26/6                        Spencer (A)                      
Sunday                        3/7                        Old Rutlishians (A)           
Sunday                      10/7                        Sunbury (H)                       

U9’s – Middx Softball League

Saturday                   30/4                        HWR (H)                       
Sunday                       8/5                        Hampton Hill (A)           
Saturday                   14/5                        Richmond (H)                       
Sunday                     22/5                        Ashford (A)                       
Saturday                   28/5                        Moormead (H)                       
Sunday                     12/6                        Sunbury (A)                       
Saturday                   18/6                        Wycombe House (H)
Sunday                     26/6                        Teddington (A)                       
Saturday                     2/7                        Kew (H)                        
Sunday                     10/7                        Hampton Hill B (A)