SHEEN PARK COLTS FIXTURES - 2017

U15 ECB NATIONAL Cup

Friday 21/4 v Richmond (H)


U14 Middlesex League & Cup

Friday 5/5 v NPL Teddington (H)  

Tuesday 9/5 v Richmond (A)                       

Friday 19/5 v Twickenham (A)   COUNTY CUP        

Wednesday 24/5 v Teddington (A)                       

Friday 9/6 v Sunbury (H)                       

Thursday 15/6 v  NPL Teddington (A)

Friday 23/6 v Richmond (H)                       

Friday 7/7 v Teddington (H)                       

Tuesday 11/7 v Sunbury (A)                        


U13 Middlesex League & Cup

Thursday 20/4 v NPL Teddington (H) COUNTY CUP

Thursday 4/5 v Sunbury (H)                       

Wednesday 10/5 v Teddington (A)                       

Wednesday 17/5  v I Gymkhana (A)                       

Thursday 25/5 v Wycombe House (H)

Thursday 8/6 v Richmond ‘A’ (A)           

Tuesday 13/6 v Sunbury (A)                       

Thursday 22/6 v Teddington (H)                       

Thursday 29/6 v Indian Gymkhana (H)

Tuesday 4/7 v Wycombe House (A)

Thursday 13/7 v Richmond ‘A’ (H)            


U12 Middlesex (League & Cup)

Monday 8/5 v Indian Gymkhana (A)

Monday 15/5 v  Barnes (H)                        

Tuesday 23/5 v HWR (A)   COUNTY CUP                    

Thursday 25/6 v Richmond (A)                       

Tuesday 6/6 v Sunbury (A)                       

Monday 19/6 v Indian Gymkhana (H)

Wednesday 28/6 v Barnes (A))                       

Monday 3/7 v Richmond (H)                       

Monday 10/7 v Sunbury (H)      


                  


U11 Middlesex (League & Cup)

Wednesday 3/5 v Teddington (H)                       

Wednesday 10/5 v Wycombe House (A)  COUNTY CUP

Tuesday 16/5 v Sunbury (A)                       

Wednesday 24/5 v Richmond ‘A’ (H)           

Monday 5/6 v Indian Gymkhana (A)

Wednesday 14/6 v Teddington (A)                       

Wednesday 28/6 v Sunbury (H)                       

Monday 3/7 v Richmond ‘A’ (A)           

Wednesday 12/7 v  Indian Gymkhana (H)


 U11 Surrey (League & Cup)

Sunday 7/5 v Esher (H)                                    

Friday 12/5 v East Molesey (A) MID-SURREY CUP               

Sunday 14/5  v Spencer (A)  

Sunday 28/5  v Stoke D’Abernon (H) 

Sunday 4/6 v Richmond ‘A’ (A)                       

Sunday 25/6 v Teddington (H)  

Sunday 2/7 v Wimbledon (A) 

Sunday 9/7 v Malden Wanderers (H) 

Tuesday 11/7 v Ashtead (A) 


U10 Middlesex (League & Cup)

Tuesday 9/5 v Indian Gymkhana (H)                        

Tuesday 23/5 v Wycombe House (H)                       

Monday 29/5 Gubby Allen Tournament (A)

Wednesday 7/6 v Twickenham (A)                       

Tuesday 13/6 v  Teddington (H)                                   

Tuesday 20/6 v HWR (H)                                   

Wednesday 21/6 v Sunbury (A)                                   

Tuesday 27/6 v Barnes (A)                                   

Tuesday 4/7 v Richmond (A)                                   

Friday 14/7 v Kew (A) 

                                                   

U10 Surrey (Cup)

Sunday 4/6 v Wimbledon (A) MID-SURREY CUP                       

U9/10 Surrey Friendly        

TBA